Analityk it w zespole rozwoju aplikacji contact center

na czas nieokreślony IT

Analityk systemowy

Zakres obowiązków: Obsługa potrzeb klienta Projektowanie systemów IT Analiza wymagań i procesów biznesowych Przygotowanie dokumentacji analitycznej Wymagania: Wyższe wykształcenie 2 lata doświadczenia jako analityk Samodzielność, umiejętność pracy w...

Analityk ds. Systemów Informatycznych

Zakres obowiązków: Udział w projektach zwinnych Analiza potrzeb i wymagań klienta, tworzenie rozwiązań Zarządzanie wartością projektów Współpraca z programistami Projektowanie systemów, raportów i interfejsów Dokumentacja analiz Analityczne wsparcie...

Informatyk

obsługa urzadzeń biur Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Serwisant sprzętu komputerowego

Diagnostyka usterek oraz ich usuwanie, instalowanie i konfigurowanie sprzętu komputerowego, odzyskiwanie utraconych danych w wyniku awarii, dokonywanie okresowych przeglądów sprzętu komputerowego, wgrywanie aktualizacji oprogramowania. Wymagania konieczne:...