Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Technik informatyk
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/24/0193
OBOWIĄZKI:
Zadania związane z systemem MS Windows 10/11 i pakietu Microsoft Office / Office 365Zagadnienia związane z sieciami: LAN / WAN / WLAN / VLAN / VPNRozwiązywanie problemów sprzętowo - programowychZapewnienie użytkownikom wsparcia w ramach pierwszego kontaktuInstalacja sprzętu komputerowego, oprogramowania, przygotowywanie stanowisk pracyObsługa techniczna sprzętu komputerowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
Uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

[Inne] : - doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku w obszarze wsparcia IT- odbiór informacji: elektronicznie - w przypadku kontaktu osobistego: w siedzibie pracodawcy

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie