Inter Cars to rozpoznawalna marka, wiarygodny pracodawca i partner biznesowy. Powstaliśmy w 1990 roku jako rodzinny biznes, który obecnie jest nowoczesną i prężnie działającą firmą. Udaje nam się zachować niekorporacyjny styl i atmosferę w pracy, dlatego kandydaci znają nas z przyjaznej kultury organizacyjnej. Zapraszamy do aplikowania na ofertę pracy.
Specjalista ds. systemów zarządzania
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, utrzymanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością wg. PN-EN ISO 9001:2015 i systemu zarządzania środowiskowego wg PN-EN ISO 14001:2015 w jednostkach Organizacji objętych ww. systemami.
  • Zapewnienie skutecznej recertyfikacji oraz pozytywnego przejścia auditów nadzorujących systemów zarządzania.
  • Opracowanie, weryfikacja, aktualizacja oraz nadzór nad dokumentacją systemową.
  • Definiowanie i zapis graficzny procesów Organizacji.
  • Nadzór nad planowaniem i oceną ryzyka oraz szans dla procesów i działań środowiskowych.
  • Monitorowanie zmian w normach i regulacjach związanych z wdrożonymi i utrzymywanymi systemami zarządzania.
  • Planowanie, koordynowanie i dokumentowanie auditów wewnętrznych w Organizacji.
  • Organizacja szkoleń pracowników Organizacji z wymagań systemów zarządzania, doskonalenie ich wiedzy, zlecanie szkoleń na zewnątrz.
  • Szkolenie pracowników na nowych auditorów wewnętrznych wg PN-EN ISO 9001:2015 i PN-EN ISO 14001:2015. Wprowadzanie nowych auditorów w proces auditów wewnętrznych.
  • Przygotowywanie przeglądów systemów zarządzania i sprawozdań zawierających ich podsumowanie, wnioski i rekomendacje.
  • Stała współpraca z jednostkami Organizacji mająca na celu zapewnienie integralności systemów zarządzania oraz ciągłego ich doskonalenia.
  • Promowanie orientacji na klienta oraz komunikowanie znaczenia realizowanych działań środowiskowych w Organizacji.
  • Reprezentowanie Organizacji w kontaktach zewnętrznych dotyczących systemów zarządzania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata.
  • Bardzo dobra znajomość wymagań norm ISO 9001:2015 i 14001:2015 w odniesieniu do wdrożonych systemów zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego.
  • Znajomość technik auditowania i prowadzenia szkoleń.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność mapowania procesów.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwy hybrydowy tryb pracy (Lokalizacja biura: Warszawa Młociny).
  • Możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego i perspektywa ciekawej roli, o dużym stopniu samodzielności.
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji np. poprzez udział w szkoleniach i angażowanie się w nowe zadania.
  • Przyjazny zespół współpracowników tworzących miłą atmosferę.