We WSiP stawiamy na innowacyjne podejście.
Jesteśmy pracodawcą, który stwarza możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym. Zatrudniamy specjalistów z obszaru sprzedaży, marketingu, IT i digital, a także redaktorów, autorów i trenerów.

Zapewniamy odpowiednie warunki pracy, a nasze działania w tym obszarze zostały docenione przez pracowników i otoczenie rynkowe. W 2023 roku znaleźliśmy się w gronie Najlepszych Pracodawców w Polsce, w rankingu magazynu Forbes i firmy badawczej Statista.

W związku z rozwojem zespołu marketingu w Ośrodku Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych (ORKE) dla którego organem prowadzącym jest WSiP, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. e-marketingu
Miejsce pracy: Warszawa
Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za zawartość i aktualność treści stron internetowych przy wykorzystaniu systemów typu CMS
  • Analiza ruchu na stronie i efektywności działań SEM
  • Prowadzenie powierzonych kampanii marketingowych w Internecie w ramach strategii promocji produktu
  • Projektowanie i realizowanie kampanii marketingowych – newslettery, display, SM, nastawionych na pozyskiwanie nowych (lead generation) i utrzymanie obecnych Klientów
  • Monitorowanie skuteczności realizowanych działań i rekomendowanie rozwiązań
  • Współpraca z działem sprzedaży i innymi działami w strukturze firmy
Oczekiwania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie w e-marketingu, na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów typu CMS, szczególnie Wordpressa
  • Podstawowa znajomość HTML, umożliwiająca wychwytywanie błędów w kodzie i realizację szybkich poprawek
  • Podstawowa znajomość narzędzi ze środowiska Google tj: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console
  • Doświadczenie w pracy z grafikami
  • Umiejętność kreowania przekazu
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonych celów i otwartości na zmiany
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
Mile widziane:
  • Znajomość specyfiki branży wydawniczej
  • Znajomość systemów do nauczania zdalnego tj. Moodle
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM/MA np. Hubspot lub podobne
  • Doświadczenie w pracy z domami mediowymi i agencjami interaktywnymi
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji
  • Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem
  • Umowę o pracę i system premiowy
  • Możliwość rozwoju kompetencji na stanowisku
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa)