Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nasi pracownicy mają możliwość pracy w różnorodnych projektach, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Dołącz do zespołu naszych specjalistów i rozwijaj się w ramach różnorodnych projektów. Szukamy osób o różnych poziomach doświadczenia (mid, regular, senior).

Programista Java
Praca zdalna

Zadania:

  • Projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności
  • Optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu)
  • Weryfikacja jakości oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów
  • Samodzielność w projektowaniu rozwiązań oraz optymalizowaniu aplikacji
  • Zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy przy realizacji projektów komercyjnych
  • Dobra/bardzo dobra znajomość Java 8-11
  • Doświadczenie w pracy z Spring/Spring Boot, Hibernate
  • Znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość systemów kontroli wersji
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość Git
  • Znajomość JEE, JSF, JPA
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych JUnit
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Spotkania integracyjne
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Praca w największej spółce IT
  • Drużyna Asseco Active Team
  • Playroomy
  • Owocowe poniedziałki
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.
  • Karta Multisport
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”