Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Content moderator/moderator treści
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1025
OBOWIĄZKI:
Moderowanie treści w mediach społecznościowych (filmy, zdjęcia, recenzje przesłane przez użytkowników) i klasyfikowanie ich szybko i poprawnie zgodnie z wewnętrzną polityką i kryteriami; usuwanie wszelkich nieodpowiednich treści w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom aplikacji i społeczności; utrzymywanie wysokiego poziomu jakości w każdym przeglądanym przypadku; identyfikowanie i eskalowanie potencjalnych błędów w aplikacji używanej do moderowania treści; udział w testowaniu, uruchamianiu lub wdrażaniu nowych produktów i narzędzi roboczych; zgłaszanie sugestii dotyczących poprawy zasad i procedur; wysyłanie dokładnych dziennych raportów, Zdolność do podejmowania inicjatywy i identyfikowania innowacyjnych rozwiązań dla różnych kwestii; gotowość do pracy w trybie 24/7 w systemie 3-zmian.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

dobre umiejętności obsługi komputera; gotowość do pracy w trybie 24/7 w systemie 3-zmianowym; mile widziana znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu