Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk danych biznesowych ds. ai
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2411
OBOWIĄZKI:
- Kieruje odkrywaniem nieznanych źródeł danych, identyfikuje właścicieli źródeł danych, wspiera formalizację umów dotyczących źródeł utrzymania,- Analizuje centralne i lokalne zbiory danych oraz atrybuty pod kątem luk w stosunku do obecnych standardów zarządzania danymi i organizuje plany osiągnięcia zgodności z harmonogramem programów,- Mapuje wymaganie w stosunku do istniejącego modelu EDM i inicjuje odpowiednie zmiany w modelu,- Zapewnia, że dane są powiązane z odpowiednimi standardami, aby można było utworzyć reguły DQ,- Zapewnia, że dane w zakresie są powiązane z odpowiednimi regułami DQ, dzięki czemu dane mogą być czyszczone w systemach źródłowych i repozytoriach, - Raportuje postępy, kwestie i ryzyko związane z działaniami w zakresie zarządzania danymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Silne umiejętności przywódcze, znajomość Tableau, Bower BI, SAP, Sql, dążenie do wyników, dbałość o szczegóły i jakość, doskonałe umiejętności obsługi programu Excel, podstawowe zrozumienie podstaw finansowych i ram biznesowych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 24 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie